0850 303 43 32
Whatsapp Sipariş Hattı 0533 049 43 32

Pasht Yetişkin Kedi Maması Tavuk Etli 800g x 6 adet

Pasht Yetişkin Kedi Maması Tavuk Etli 800g x 6 adet

Yeni Ürün

Whatsapp ile sipariş ver

4800 g
SKU
100,00 TL
Sepete Ekle

Pasht  kedi maması

Cat Chicken & Rice, içeriğindeki yoğun lezzetli tavuk eti ile kedilerin en sevdiği mamalardan biri olmaya devam ediyor.

 

Tavuk etinin ve pirincin birlikte kullanımı ile elde edilen kolay sindirilebilirlik sayesinde, özellikle hassas sindirim sistemine sahip kediler tarafından tercih edilen Pasht Chicken&Rice, ev ortamında bir veya birden fazla kedi besleyenler için ideal bir seçenek.

 

Pasht Cat Chicken&Rice, içeriğindeki doğal antioksidanlar ve yüksek protein oranı ile bağışıklık sistemini destekler. Kedinizin duyusal fonksiyonlarının sağlığı için zengin vitamin ve mineraller içerir. Görme duyusunu geliştirmek ve kalp sağlığını korumak için “taurin” içerir. Deri sağlığını korumak, tüy yapısını, parlaklığını ve yumuşaklığını sağlamak için yüksek oranda balık yağı içerir.

 

İçerik: Kurutulmuş Tavuk Eti ,Mısır, buğday özü, soya küspesi, pirinç, mısır gluteni, tavuk yağı, balık yağı, (E vitamini kaynağı tokoferoller ile korunmuştur) balık unu, şeker pancarı, bira mayası, doğal aroma, vitaminler, mineraller, doğal antioksidanlar, mannan-oligosakkaritler & beta-glukanlar, (bağışıklık sistemini destekler) taurin, lutein, beta-karoten.

 

Protein: %30, Yağ: %15 Selüloz : %3, Kül: 8

 

Kedinize kuru mama ile beslemeye başlamadan önce dikkat etmeniz gerekenler! Her kedinin yaşadığı ortam sıcaklığı, aktivite düzeyi ve metabolizması farklıdır. Yaş, ırk ve çevresel koşullar kedilerin günlük besin ihtiyaçlarını farklılaştırır. Kedinizin kilosunu ve diğer koşulları göz önünde bulundurarak besleyiniz. Bazı durumlarda kedinizi günlük beslenme miktarından az ya da fazla besleyebilirsiniz. Öğünleri kedinizin ihtiyacına göre ayarlayabilirsiniz. Eğer kediniz kapalı ortamda bulunuyorsa ve fazla hareket etmiyor ise, günde 2 öğün beslemeniz tavsiye edilir. Kedinizi ilk defa Pasht kedi maması ile besliyorsanız, sindirim sistemini bozmamak için mama geçişini 5-7 gün içinde yapabilirsiniz. İlk birkaç gün Pasht mamasından %25 ve eski mamadan %75 oranlarında karıştırarak, sonraki birkaç günde %50-50 oranında karıştırarak, 5-7 günün sonunda %100 Pets Choice vererek kedinizi besleyebilirsiniz. Kediniz için her zaman temiz ve taze su bulundurmayı unutmayınız! En kısa depolama ömrü: Üretim tarihinden itibaren 18 ay içerisinde tüketilmelidir. Serin ve kuru yerde saklayınız.

Obisis E-ticaret Yazılımı