0850 303 43 32
Whatsapp Sipariş Hattı 0533 049 43 32

petchoice yetişkin köpek maması

Petchoise kuzulu prinçli yetişkin köpek maması

Ücretsiz Kargo

Whatsapp ile sipariş ver

15 kg
SKU
154,90 TL
Sepete Ekle

Kuzu eti ve pirinç içeren, tüm ırklardan köpeklerin sağlıklı beslenmesini sağlayan yetişkin köpek maması

Pets Choice Premium Dog Lamb&Rice, tavuğa karşı duyarlık gösteren, alerjiye yatkın köpekler göz önüne alınarak özel olarak formüle edilmiştir, bu sebeple kesinlikle tavuk eti içermez. Ayrıca kuzu ve pirinç içeriği ile sindirim sistemi ya da deri-tüy alerjisine yatkınlığı olan köpeğinizin beslenmesine tam destek verir. Tüy dökümünü ve dışkılamayı kontrol altında tutar. Bağışıklık sistemini güçlendirir, hastalıklara karşı direnç sağlar. Zenginleştirilmiş vitamin ve mineral içeriği ile diş, kas ve iskelet yapısını korur. İçerdiği antioksidanlar sayesinde köpeğinizin sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmesine yardımcı olur. Hayvansal protein olarak sadece kırmızı et içerir.


İçerik: Mısır, buğday, et unu, soya küspesi, pirinç, tavuk yağı, balık yağı, et yağı, (E vitamini kaynağı tokoferoller ile korunmuştur) mısır gluteni, şeker pancarı, peyniraltı suyu tozu, bira mayası, balık unu, doğal aroma, vitaminler, mineraller, doğal antioksidanlar, mannan-oligosakkaritler & beta-glukanlar (bağışıklık sistemini destekler).

  • Protein   : 25
  • Yağ         : 15
  • Selüloz   : 3,5
  • Kül          : 8

  1. Köpeğinizi yukarıdaki beslenme tablosunu rehber alarak besleyebilirsiniz. Her köpeğin yaşadığı ortam sıcaklığı, aktivite düzeyi ve metabolizması farklıdır. Yaş, ırk ve çevresel koşullar köpeklerin günlük besin ihtiyaçlarını farklılaştırır.
  2. Köpeğinizin kilosunu ve diğer koşulları göz önünde bulundurarak besleyiniz. Bazı durumlarda köpeğinizi günlük besleme miktarından az ya da fazla besleyebilirsiniz. Yukarıdaki beslenme tablosu günlük mama miktarına göre düzenlenmiştir. Bu tabloyu rehber alarak köpeğiniz için uygun olan miktarı günlük en az 2 öğün olmak üzere öğün sayısına göre bölerek köpeğinizi besleyebilirsiniz.
  3. Köpeğinizi ilk defa Pets Choice maması ile besliyorsanız, sindirim sistemini bozmamak için mama geçişini 5-7 gün içinde yapabilirsiniz. İlk birkaç gün Pets Choice mamasından %25 ve eski mamadan %75 oranlarında karıştırarak, sonraki birkaç günde %50-50 oranında karıştırarak, 5-7 günün sonunda %100 Pets Choice vererek köpeğinizi besleyebilirsiniz.
  4. Köpeğiniz için her zaman temiz ve taze su bulundurmayı unutmayınız!
  5. En kısa depolama ömrü: Üretim tarihinden itibaren 12 ay içerisinde tüketilmelidir. Serin ve kuru yerde saklayınız.
Obisis E-ticaret Yazılımı