0850 303 43 32
Whatsapp Sipariş Hattı 0533 049 43 32

Pets Choice Tavuklu Büyük Irk Yavru Köpek Maması

Pets Choice Tavuklu Büyük Irk Yavru Köpek Maması

Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Whatsapp ile sipariş ver

15 kg
SKU
174,90 TL
Sepete Ekle

Gelişim süresi 18 aya kadar süren büyük ırk köpeklerin yavruları için zengin içerikli özel mama

Her köpek özel ilgiye ve bakıma ihtiyaç duyar ama sizin de rottweiler, danua, king  boxer, king doberman, kangal, akbaş, mastif gibi büyük ırk bir köpek yavrunuz varsa, ileride sağlıklı ve sorunsuz bir yaşam sürebilmesi için daha bebekken beslenmesine önem vermeniz gerekir. Pets Choice Premium Dog Food Junior, işte bu gereksinimlerin tamamını kolayca size sunar.

Tavuk eti içeriği oldukça lezzetli ve sağlıklıdır.  Bağışıklık sistemini güçlendirir, hastalıklara karşı direnç sağlar. Zenginleştirilmiş vitamin ve mineral içeriği ile diş, kas ve iskelet yapısının gelişmesini sağlar. İçerdiği antioksidanlar sayesinde köpeğinizin sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmesine yardımcı olur. İçeriğindeki zengin Omega 3 yağ asitleri ile sağlıklı deri yapısını ve parlak tüyleri destekler. Büyük ırk köpeklerin en büyük sorunu olan, kalça ve eklem hastalıklarına önlem olarak gerekli seviyede glukozamin ve kondroitin içerir.

Pets Choice Premium Dog Food Junior, sadece yavruluk dönemindeki köpekler için değil, büyük ırk hamile ve/veya emziren büyük ırk köpekler için de çok zengin içerikli bir mamadır.


İçerik: Tavuk unu, pirinç, mısır, tavuk yağı, balık yağı, (E vitamini kaynağı tokoferoller ile korunmuştur) buğday, mısır gluteni, şeker pancarı, soya, balık unu, bira mayası, doğal aroma, vitaminler, mineraller, doğal antioksidanlar, mannan-oligosakkaritler & beta-glukanlar (bağışıklık sistemini destekler), glukozamin ve kondroitin sülfat.

  • Protein   : 26
  • Yağ         : 16
  • Selüloz   : 3
  • Kül          : 8

Yavru kedinize kuru mama ile beslemeye başlamadan önce dikkat etmeniz gerekenler!

  1. Yavru köpeğinizin en az 45 gün anne sütü ile beslenmesinin hayati önem taşıdığını unutmayın ve yavruları bu süreden daha öncesinde annesinden kesinlikle ayırmayın. Yavru köpeğiniz, anne sütü emmeyi bıraktıktan sonra ilk kez kuru mama ile beslenmeye geçeceğinde, kuru mamayı su ile hafifçe nemlendirmeye ve daha kolay çiğnenir hale getirmeye özen gösterin. Yaklaşık bir hafta süresince, bu şekilde yumuşatarak verdiğiniz mamaların ardından, tamamen kuru mama ile beslemeye geçebilirsiniz. Kuru mama ile beslemeye devam ettiğiniz ilk günlerde, beslenme sırasında yavrunuzun yanında bulunmaya özen gösterin.
  2. Köpeğinizi yukarıdaki beslenme tablosunu rehber alarak besleyebilirsiniz. Her köpeğin yaşadığı ortam sıcaklığı, aktivite düzeyi ve metabolizması farklıdır. Yaş, ırk ve çevresel koşullar köpeklerin günlük besin ihtiyaçlarını farklılaştırır.
  3. Köpeğinizin kilosunu ve diğer koşulları göz önünde bulundurarak besleyiniz. Bazı durumlarda köpeğinizi günlük besleme miktarından az ya da fazla besleyebilirsiniz. Yukarıdaki beslenme tablosu günlük mama miktarına göre düzenlenmiştir. Bu tabloyu rehber alarak köpeğiniz için uygun olan miktarı günlük en az 2 öğün olmak üzere öğün sayısına göre bölerek köpeğinizi besleyebilirsiniz.
  4. Köpeğinizi ilk defa Pets Choice maması ile besliyorsanız, sindirim sistemini bozmamak için mama geçişini 5-7 gün içinde yapabilirsiniz. İlk birkaç gün Pets Choice mamasından %25 ve eski mamadan %75 oranlarında karıştırarak, sonraki birkaç günde %50-50 oranında karıştırarak, 5-7 günün sonunda %100 Pets Choice vererek köpeğinizi besleyebilirsiniz.
  5. Köpeğiniz için her zaman temiz ve taze su bulundurmayı unutmayınız!
  6. En kısa depolama ömrü: Üretim tarihinden itibaren 12 ay içerisinde tüketilmelidir. Serin ve kuru yerde saklayınız.
Obisis E-ticaret Yazılımı