0850 303 43 32
Whatsapp Sipariş Hattı 0533 049 43 32

Yes Balıklı ve Pirinçli yetişkin Kedi Maması

Yes Balıklı ve Pirinçli yetişkin Kedi Maması

Whatsapp ile sipariş ver

15kg
SKU
97,90 TL
Sepete Ekle

Neden mi? Çünkü YES’i formüle ederken, tam da sizin gibi; ev ortamında birden çok kedi besleyen çok sevgili kedicileri düşündük. Bu yüzden YES Yetişkin Kedi Maması’nı bol balıklı yaptık. Balık, çok yüksek besleyiciliği olan en kaliteli hayvansal protein kaynaklarının başında gelir. Ama daha da önemlisi, balık yağı kedinizin tüy dökmesini engeller. İçeriğindeki  doğal antioksidanlar ve yüksek düzeyde bulunan sindirilebilir protein sayesinde mükemmel bir beslenme sağlayarak bağışıklık sistemini destekler. Kedinizin görüş kabiliyetini desteklemek ve kalp sağlığı için Taurin içerir.


İçerik: Balık unu, pirinç, mısır, tavuk yağı, balık yağı (E vitamini kaynağı tokoferoller ile korunmuştur) buğday özü, mısır gluteni, şeker pancarı küspesi, tavuk unu, bira mayası, peynir altı suyu tozu, doğal aroma, vitaminler, mineraller, doğal antioksidanlar, mannanoligosakkaritler ve beta glukanlar (bağışıklık sistemini destekler) taurin, lutein, beta-karoten

  • Protein   : 29
  • Yağ         : 11-14
  • Selüloz   : 3
  • Kül          : 8

Kedinize kuru mama ile beslemeye başlamadan önce dikkat etmeniz gerekenler!

  1. Her kedinin yaşadığı ortam sıcaklığı, aktivite düzeyi ve metabolizması farklıdır. Yaş, ırk ve çevresel koşullar kedilerin günlük besin ihtiyaçlarını farklılaştırır.
  2. Kedinizin kilosunu ve diğer koşulları göz önünde bulundurarak besleyiniz. Bazı durumlarda kedinizi günlük beslenme miktarından az ya da fazla besleyebilirsiniz. Öğünleri kedinizin ihtiyacına göre ayarlayabilirsiniz. Eğer kediniz kapalı ortamda bulunuyorsa ve fazla hareket etmiyor ise, günde 2 öğün beslemeniz tavsiye edilir.
  3. Kedinizi ilk defa Ecocat maması ile besliyorsanız, sindirim sistemini bozmamak için mama geçişini 5-7 gün içinde yapabilirsiniz. İlk birkaç gün Ecocat mamasından %25 ve eski mamadan %75 oranlarında karıştırarak, sonraki birkaç günde %50-50 oranında karıştırarak, 5-7 günün sonunda %100 Ecocat vererek kedinizi besleyebilirsiniz.
  4. Kediniz için her zaman temiz ve taze su bulundurmayı unutmayınız!
  5. En kısa depolama ömrü: Üretim tarihinden itibaren 12 ay içerisinde tüketilmelidir. Serin ve kuru yerde saklayınız.
Obisis E-ticaret Yazılımı