0850 303 43 32
Whatsapp Sipariş Hattı 0533 049 43 32

Yes Kuzulu ve Tavuklu Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması

Yes Kuzulu ve Tavuklu Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması

Whatsapp ile sipariş ver

15 kg
SKU
169,90 TL
Sepete Ekle

Eğer sizin de rottweiler, danua, king  boxer, king doberman, kangal, akbaş, mastif gibi büyük ırk bir köpeğiniz varsa, onu YES Dog Food ile aklınızda hiç bir soru işareti kalmaksızın gönül rahatlığı ile besleyebilirsiniz.

YES Dog Food, e kuzu içerir. Bu sebeple yenilebilirliği çok yüksek bir mamadır.  köpeklere özel olarak üretildiği için mama tanecikleri tam da köpeğinizin seveceği gibi oldukça iridir. Bu iri mama taneleri, aynı zamanda köpeğinizde diş taşı oluşumunu engellemeye yardımcı olacaktır.  Büyük ırk köpeklerin en büyük ırk hastalıklarının başında gelen diz-eklem-kalça sorunlarının önlenmesinde çok büyük önem taşıyan “glukozamin-kondroitin” içerir. Aynı içindeki mineral, vitamin ve antioksidanlar ile bağışıklık sistemini güçlendirir, hastalıklara karşı direnç sağlar, diş, kas ve iskelet yapısının gelişmesini sağlar. Omega 3 yağ asitleri ile sağlıklı deri yapısını ve parlak tüyleri destekler.


İçerik: Tavuk unu, et unu, pirinç, mısır, tavuk yağı, (e vitamini kaynağı tokoferoller ile korunmuştur) şeker pancarı küspesi, buğday özü, peyniraltı suyu tozu, doğal aroma, vitaminler, mineraller, doğal antioksidanlar, mannan-oligosakkaritler & beta-glukanlar (bağışıklık sistemini destekler

  • Protein   : 21
  • Yağ         : 9
  • Selüloz   : 6
  • Kül          : 8

Köpeğinize  kuru mama ile beslemeye başlamadan önce dikkat etmeniz gerekenler!

  1. Köpeğinizi yukarıdaki beslenme tablosunu rehber alarak besleyebilirsiniz. Her köpeğin yaşadığı ortam sıcaklığı, aktivite düzeyi ve metabolizması farklıdır. Yaş, ırk ve çevresel koşullar köpeklerin günlük besin ihtiyaçlarını farklılaştırır.
  2. Köpeğinizin kilosunu ve diğer koşulları göz önünde bulundurarak besleyiniz. Bazı durumlarda köpeğinizi günlük besleme miktarından az ya da fazla besleyebilirsiniz. Yukarıdaki beslenme tablosu günlük mama miktarına göre düzenlenmiştir. Bu tabloyu rehber alarak köpeğiniz için uygun olan miktarı günlük en az 2 öğün olmak üzere öğün sayısına göre bölerek köpeğinizi besleyebilirsiniz.
  3. Köpeğinizi ilk defa Buddy maması ile besliyorsanız, sindirim sistemini bozmamak için mama geçişini 5-7 gün içinde yapabilirsiniz. İlk birkaç gün Buddy mamasından %25 ve eski mamadan %75 oranlarında karıştırarak, sonraki birkaç günde %50-50 oranında karıştırarak, 5-7 günün sonunda %100 Buddy vererek köpeğinizi besleyebilirsiniz.
  4. Köpeğiniz için her zaman temiz ve taze su bulundurmayı unutmayınız!
  5. En kısa depolama ömrü: Üretim tarihinden itibaren 12 ay içerisinde tüketilmelidir. Serin ve kuru yerde saklayınız.
Obisis E-ticaret Yazılımı